SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Guldhedens Idrottsklubb
Fotboll

Matcher
FEBRUARI 2024
 
18
13:45
sön
13:45    
Tingbergsvallen B
Annebergs IF (D6H) - Guldhedens IK (D5H)3  -  5  
 
21
19:45
ons
19:45    
Lindevi IP 1 Konstgräs
Guldhedens IK - Mölnlycke IF1  -  4  
24
13:30
lör
13:30    
Lindevi IP 1 Konstgräs
Hällesåker IF - Guldhedens IK0  -  2  
24
13:30
lör
13:30    
Lindevi IP 1 Konstgräs
Hällesåker IF - Guldhedens IK0  -  2  
MARS 2024
 
02
12:30
lör
12:30    
Fjärdingsplan KG
Guldhedens IK (D5H) - IF Vardar/Makedonija (D5H)  -      
 
09
14:00
lör
14:00    
Guldheden Södra 1 Konstgräs
Guldhedens IK (D5H) - Pushers BK (D5H)  -      
 
16
12:15
lör
12:15    
Tuvevallen 2 Konstgräs
Finlandia Pallo AIF (D5H) - Guldhedens IK (D5H)  -      
 
23
11:00
lör
11:00    
Norremarks IP 1, Växjö
Växjö BK (4) - Guldhedens IK (5)  -      
APRIL 2024
 
06
15:00
lör
15:00    
Donsövallen
Donsö IS - Guldhedens IK  -      
 
11
20:15
tor
20:15    
Guldheden Södra 1 Konstgräs
Guldhedens IK - Pushers BK  -      
 
19
19:00
fre
19:00    
Stenkullens IP 2 KG
Stenkullen GoIK - Guldhedens IK  -      
 
24
20:15
ons
20:15    
Guldheden Södra 1 Konstgräs
Guldhedens IK - Floda BoIF  -      
MAJ 2024
 
03
19:00
fre
19:00    
Apelsinplan 1 Gräs
Önnereds IK - Guldhedens IK  -      
 
08
19:00
ons
19:00    
Mossens IP 1 Gräs
Guldhedens IK - Mossens BK  -      
 
18
12:15
lör
12:15    
Styrsöplan 1 Gräs
Styrsö BK - Guldhedens IK  -      
 
23
20:15
tor
20:15    
Guldheden Södra 1 Konstgräs
Guldhedens IK - Björndammens BK  -      
 
30
20:15
tor
20:15    
Härlanda Park 1 Konstgräs
FC Kålltorp - Guldhedens IK  -      
JUNI 2024
 
05
20:15
ons
20:15    
Guldheden Södra 1 Konstgräs
Guldhedens IK - Kungsladugårds BK  -      
 
13
19:45
tor
19:45    
Majvallen 1 Konstgräs
Azalea BK - Guldhedens IK  -      
 
19
19:00
ons
19:00    
Mossens IP 1 Gräs
Guldhedens IK - Donsö IS  -      
 
28
19:15
fre
19:15    
Majvallen 1 Konstgräs
Pushers BK - Guldhedens IK  -      
AUGUSTI 2024
 
15
20:15
tor
20:15    
Guldheden Södra 1 Konstgräs
Guldhedens IK - Stenkullen GoIK  -      
 
23
18:30
fre
18:30    
Flodala IP 1 Gräs
Floda BoIF - Guldhedens IK  -      
 
29
20:15
tor
20:15    
Guldheden Södra 1 Konstgräs
Guldhedens IK - Önnereds IK  -      
SEPTEMBER 2024
 
06
19:15
fre
19:15    
Guldheden Södra 1 Konstgräs
Mossens BK - Guldhedens IK  -      
 
13
19:15
fre
19:15    
Guldheden Södra 1 Konstgräs
Guldhedens IK - Styrsö BK  -      
 
22
14:00
sön
14:00    
Öjersjö IP 1 Konstgräs
Björndammens BK - Guldhedens IK  -      
 
26
20:15
tor
20:15    
Guldheden Södra 1 Konstgräs
Guldhedens IK - FC Kålltorp  -      
OKTOBER 2024
 
05
12:00
lör
12:00    
Apelsinplan 1 Gräs
Kungsladugårds BK - Guldhedens IK  -      
 
12
14:15
lör
14:15    
Guldheden Södra 1 Konstgräs
Guldhedens IK - Azalea BK  -